Hakkımızda
İzmir Vitray,

2011 yılından bu yana düşlerimizi cama işliyor, “her gün yeni bir dünya” ilkemizi; ince işçilik, sanatsal tutku ve estetik eşliğinde müşterilerimize ve tüm sanatseverlere sunuyoruz.
 
Camın başlı başına kendisi, yaratım sürecinin ana ögesi olmakla birlikte, nev-i şahsına münhasır tarzı ile dahil olduğu her projeye ayrı bir kimlik ve karakter kazandırmaktadır. Cam, yapısı gereği bulunduğu yerde iki farklı dünyayı yansıtırken, bu dünyalar içerisindeki her bir parçayı görsel olarak birleştirici ve bütünleştirici bir güce sahiptir. Kişiye ve mekâna özel ve de özgün her bir içerik, hayal gücümüzle birlikte bambaşka bir görünüm kazanır, pozitif bir enerji oluşturur.
 
Ebadı ve sayısından bağımsız olarak tüm vitray çalışmalarımız, kalitenin öncelikli olduğu bir üretim anlayışına sahiptir. Dilediğiniz herhangi bir mekâna asil, prestijli, sanatsal ve kurumsal tarzda saygın görünümler katabiliriz. Projenin her aşamasında sizinle birlikte olan, her biri kendi dalında uzman ekibimiz, düşlerinizdekine en yakın tasarımı gerçeğe dönüştürmek için mutlak özen ve disiplinle çalışırlar.
 
İşimizi severek yapmamız, müşterilerimizle aramızdaki özel iletişim ve oluşturduğumuz sıkı bağların dışında bizi asıl farklı kılan bu işe gönül vermemizdir. Cama değer katmanın, hayallere hayat vermenin tek gerçek yolu budur.
                             Aylin Ergüç TUNÇEL